Hodowla koni sportowych

W naszej stajni co pewien czas zdarza nam się powitać nowe źrebięta. To rezultaty prowadzonej przez nas hodowli koni sportowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w dziedzinie jeździectwa, pielęgnacji, ujeżdżania oraz krycia klaczy, jesteśmy w stanie zaprezentować wiele wspaniałych okazów zwierząt, które w przyszłości mogą stać się dla swoich nabywców źródłem sukcesów, zarobków i satysfakcji.

Wiele lat doświadczenia w hodowli koni sportowych

Zajmujemy się prowadzeniem profesjonalnej stadniny, w której oprócz dbania o zwierzęta, prowadzimy naukę jazdy konnej oraz przygotowujemy się do zawodów. W tworzeniu wytrzymałych, podatnych na ujeżdżanie i zgranych z jeźdźcem nowych pokoleń, pomaga nam bogata wiedza teoretyczna oraz lata praktyki. Nasza hodowla koni sportowych jest wielokrotnie nagradzana. Pochodzą z niej klacze i ogiery, które z dumą prezentujemy potencjalnym nabywcom, i których osiągnięcia są niejako naszymi.

Czytaj więcej

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

JKS Chrobry działa na wielu płaszczyznach, angażując się w rozmaite kwestie związane z jeździectwem. Naszą prawdziwą dumą jest hodowla koni sportowych, dzięki której przy połączeniu wiedzy z zakresu genetyki i innowacji jesteśmy w stanie krzyżować ze sobą najsilniejsze geny i dzięki temu zyskiwać wspaniałe okazy, które w przyszłości mają szansę zostać championami. Zapraszamy do odwiedzenia nas, by poznać bliżej procesy dotyczące tego zagadnienia oraz dokonać słusznej inwestycji, pozwalającej w przyszłości generować wiele sukcesów i zdobywać nagrody!