Kontakt do Trenera: +48 730310910

Nie trzeba mieszkać na wsi, by móc poznać wyjątkowe klacze i ogiery z bliska. Dla osób z Warszawy i okolic zainteresowanych technikami jeździeckimi i tym, z czego składa się funkcjonowanie w stajni i na pastwisku, świetnym pomysłem będą lekcje jazdy konnej w Warszawie na Ursynowie. Prowadzi je szkoła z doświadczeniem i zamiłowaniem do koni. Oferowane są interesujące kursy na różnych stopniach zaawansowania dla osób w każdym wieku. Dlatego odnajdą się tutaj całkowicie początkujący, jak i ci, którzy mieli już do czynienia z wierzchowcami.

Rozwiń swoje umiejętności na kursie jazdy konnej

Uprawianie sportu profesjonalnie lub amatorsko ma dobry wpływ na zdrowie, samopoczucie i pozytywnie oddziałuje także na inne aktywności w życiu. Jednak nie trzeba ograniczać się do zwykłych dyscyplin. Dla każdego, kto chciałby spróbować czegoś bardziej oryginalnego, świetnym pomysłem może być nauka jazdy konnej. Jest to niesamowita przygoda, kontakt z majestatycznymi zwierzętami i poznawanie nowych osób, które podzielają tę samą pasję. Nasza szkoła prowadzi kursy, które mogą doprowadzić także do poziomu pozwalającego startować w konkursach i je wygrywać.

Czytaj więcej

Lekcje jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych

W naszym ośrodku pomagamy dzieciom, jak i dorosłym na początku drogi z jeździectwem i prowadzimy przez kolejne etapy. Warunki stworzone w szkole jazdy konnej odpowiadają na różne potrzeby kursantów i dają szansę na osiągnięcie imponujących umiejętności i sukcesów. Dla osób, które chcą poszerzać naukę i poza lekcjami integrować się z tworzącą się tu społecznością, organizujemy zgrupowania sportowe na Suwalszczyźnie. Umożliwiają one jeszcze lepszą pracę z końmi wśród natury.

Właściwe wyposażenie szkoły jazdy w Warszawie, Ursynowie

Warunki, jakie zapewniamy, pozwalają na komfortową naukę jazdy konnej i odpoczynek po niej. Ośrodek jest w zielonej części Warszawy w pobliżu Lotniska Chopina. Do dyspozycji uczestników kursów jest oświetlony i ogrodzony plac z profesjonalnym podłożem kwarcowym. Lekcje odbywają się indywidualnie lub w niedużych grupkach, zależnie od wybranej opcji. Program i metody dopasowane są do wieku i potrzeb kursantów.

Bezpieczeństwo na lekcjach jazdy konnej

Dzięki odpowiednim warunkom można spędzić w szkole mile czas i odpocząć. Ważnym aspektem jest bezpieczeństwo, dlatego każdy zostaje na lekcji dokładnie zaznajomiony z zasadami postępowania z koniem oraz innymi kwestiami dotyczącymi BHP. Każdy kurs jazdy konnej przeprowadzany jest przez doświadczonych instruktorów.

Pasjonująca nauka jazdy konnej dla każdego

Jeśli chcesz poznać tajniki pracy z koniem i zacząć uprawiać nietuzinkowy sport, to zapraszamy do naszego ośrodka. Nauka jazdy konnej w Warszawie-Ursynowie to świetna okazja, by spróbować nowej aktywności. Uczestnictwo w kursach daje okazję do kompleksowego poznania sztuki jeździeckiej i spotkania innych jej pasjonatów.

Warto zapisać się na lekcje i samemu przekonać o tym, jak fascynujące jest to zajęcie. Ta szkoła to dobre miejsce dla dzieci i dorosłych, więc każdy może spróbować swoich sił i rozwinąć umiejętności.