Pasja do sportu czasami objawia się w młodym wieku, a u niektórych już w dorosłości. Przychodzi nagle lub z czasem, aż w którymś momencie odkrywa się, że to jest to, co daje radość i zadowolenie. Tak samo wygląda nauka jazdy konnej. Dla osób z Warszawy, które chcą jej spróbować, niedaleko Włoch istnieje świetne miejsce, gdzie można skorzystać z oferty uznanej szkoły. Są tutaj lekcje i kursy na różnym stopniu zaawansowania. Może być to szansa dla każdego na rozwój i poznanie ukrytych talentów.

Nauka jazdy konnej blisko warszawskich Włoch

Klub jeździecki jest zlokalizowany na warszawskim Ursynowie, blisko lotniska Chopina. Dla miłośników tego sportu kurs w naszej szkole będzie wymarzoną opcją, by jak najwięcej czasu przebywać wśród pięknych widoków i stajni.

Pozytywne nastawienie w szkole nauki jazdy konnej

Przyjemna atmosfera wpływa na pozytywne nastawienie kursantów i pozwala jak najlepiej skupić się na zajęciach. Szkoła stawia na różne formy nauki – dla relaksu i przyjemności –ale też przygotowuje do zawodów. Dlatego społeczność tego miejsca jest bardzo zróżnicowana, a prowadzący zajęcia przykładają dużo uwagi do potrzeb każdego uczestnika. Kurs jazdy konnej może odbywać się w wielu wariantach: w grupie, indywidualnie, od podstaw dla dorosłych i dzieci, a także dla osób zaawansowanych.

Przydatne umiejętności zdobywane na lekcja jazdy konnej

Właściwe obchodzenie się z dużym, majestatycznym zwierzęciem uczy pokory, ale też hartuje i jest niesamowitą przygodą. Dlatego nasza szkoła jazdy konnej prowadzi wiele zajęć przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Umiejętności zdobyte w tym miejscu często przeradzają się w sposób na życie i ogromną pasję praktykowaną przez lata. Dlatego stwarzamy na kursach odpowiednie warunki do tego, by każdy mógł uczyć się w swoim tempie i czuł się jak najlepiej.

Rozwijanie pasji jeździeckich w Warszawie

Mieszkanie w stolicy nie wyklucza możliwości kontaktu z naturą i jej skarbami. Co więcej, bardzo je ułatwia, jeśli komuś marzą się lekcje jazdy konnej. Warto postawić na oderwanie się od miejskiego zgiełku, by odbyć nietuzinkowy kurs i zdobyć unikalne umiejętności. Praca z wierzchowcami to nie tylko dosiadanie ich, ale też przygotowywanie i czyszczenie. Nauka takich rzeczy daje dużą samodzielność uczestnikom w kontakcie z tymi zwierzętami.

Lekcje w szkole jazdy konnej dla każdego

Jeśli chcesz spróbować wyjątkowej przygody lub Twojemu dziecku marzą się zawody jeździeckie, to nasz ośrodek jest miejscem dla Was. Wyrozumiali prowadzący, odpowiednio przygotowane zwierzęta i świetne warunki pozwalają na efektywną naukę na kursie jazdy konnej. Lokalizacja szkoły w Warszawie pozwala łatwo dojechać z Włoch i uczestniczyć w pasjonujących lekcjach. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów.

Kontakt do Trenera: +48 730310910