Kontakt do Trenera: +48 730310910

Przebywanie z pięknymi zwierzętami to często pierwsza motywacja dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z jeździectwem. Dla chętnych na lekcje w Warszawie na Wilanowie czeka w niedużej odległości od tej dzielnicy świetna szkoła, gdzie można poznać bliżej wyjątkowe klacze i rumaki. W tym miejscu nauka jest dostosowana do ucznia, a czas mija szybko na przyjemnych czynnościach. W ich skład wchodzą też elementy opieki nad końmi, przygotowanie ich do jazdy, co pozwala jeszcze bliżej się z nimi poznać i odkryć świat stajni.

Doświadczeni instruktorzy w szkole jazdy konnej

Nasz ośrodek jeździecki stawia na profesjonalne podejście do kursantów, więc nauka jazdy konnej odbywa się w przyjaznych warunkach. Część lekcji ma za zadanie wyszkolenie zawodników, którzy zdobywają liczne nagrody w konkursach. Jednak każdy, bez względu na wiek lub cel, z jakim tu przychodzi, może liczyć na dostosowany do siebie i swoich potrzeb oraz umiejętności kurs. Dzięki temu wszyscy czują się tutaj dobrze i miło spędzają czas wśród wyjątkowych wierzchowców pośród natury i pięknych widoków.

Czytaj więcej

Kursy jazdy konnej w odpowiednim otoczeniu

Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo, dlatego bezwzględnie przestrzegamy zasad BHP i troszczymy się o to, by każdy uczestnik lekcji jazdy konnej był odpowiednio przygotowany do kontaktu ze zwierzęciem. Czas między zajęciami można miło spędzić w otoczeniu zwierząt, pielęgnując je. Dzięki takim warunkom w naszej szkole każdy może się dobrze czuć i integrować się z innymi nie tylko w stajni.

Dostosowany program lekcji do potrzeb uczestników kursów

Oferta ośrodka jest bardzo zróżnicowana i każdy kurs jazdy konnej jest odpowiednio dostosowywany do potrzeb uczestników. Lekcje odbywają się w małych grupach oraz indywidualnie. Świetnie odnajdują się tutaj zarówno dzieci, jak i dorośli. Osoby, które zgłaszają się na zajęcia, udowadniają, że na naukę nigdy nie jest za późno i w każdym wieku można odkryć pasję do unikalnego sportu. Właściwie przygotowane do pracy z ludźmi konie oraz doświadczeni instruktorzy w naszej szkole stwarzają dobre warunki nawet dla całkowicie początkujących.

Nauka jazdy konnej z dalekimi perspektywami

Uczestnictwo w zajęciach i treningi mogą przyczynić się do dużych sukcesów w przyszłości. Dla każdego, kto chce doskonalić swoje umiejętności, szkoła jazdy konnej otwiera drogę do kariery sportowej. Na kursach poznaje się technikę, ale nie ogranicza tylko do niej. Społeczność ośrodka uczestniczy w zgrupowaniu na Suwalszczyźnie, by pośród natury integrować się i pracować z końmi. Nauka nie kończy się na samym dosiadaniu zwierzęcia. Można tutaj doskonalić skoki, ujeżdżanie czy wyjeżdżać w teren.

Odpowiednia szkoła jazdy konnej niedaleko Wilanowa

Ogromne możliwości i okazja do rozwijania wyjątkowego hobby czeka na tych, którzy poszukują odpowiedniej szkoły jazdy konnej niedaleko Wilanowa w Warszawie. Położony na sąsiadującym Ursynowie ośrodek trenuje chętne osoby w każdym wieku. Szybki i łatwy dojazd zapewnia ok. 15 min. Nauka odbywa się na kilka sposobów, na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy do kontaktu i zapisów na lekcje. Do zobaczenia!