Zastanawiasz się nad zdobyciem nowych umiejętności? Kochasz konie i marzysz o tym, aby nauczyć się na nich jeździć? Na lekcje jazdy konnej nigdy nie jest za późno, zwłaszcza gdy rozpoczynasz je pod okiem doświadczonego trenera. Prowadzimy kursy dla dzieci oraz osób dorosłych, dysponujemy własną stajnią i profesjonalną infrastrukturą do szkoleń. W naszej szkole poznasz wszystkie rodzaje chodów. W trakcie nauki oswoisz się z koniem, możesz ćwiczyć sportowo lub rekreacyjnie. Możesz rozwijać się dalej sportowo zapisując się do działającego w stajni klubu jeździeckiego (Jeździecki Klub Sportowy RK Warszawa). Zapraszamy do zapisów!

Profesjonalna szkoła jazdy konnej dla dorosłych

Oferujemy chętnym bardzo dobre warunki do przyswajania wiedzy oraz doskonalenia techniki. Dysponujemy odpowiednio przygotowanym terenem do jazdy konnej, w tym profesjonalnym podłożem jeździeckim wykonanym m.in. z piasku kwarcowego, dzięki czemu lekcje są prawdziwą przyjemnością. Założyciel oraz główny trener Robert Kowalczyk ma uprawnienia Instruktora Sportu PZJ, z kolei drugi członek zespołu to były zawodnik z tytułem Mistrza Polski w kategorii dziecięcej. To oznacza, że prowadzona przez nas szkoła jazdy konnej dla dorosłych to odpowiednie miejsce dla ludzi oczekujących nauki na najwyższym poziomie. Na terenie szkoły działa klub sportowy, do którego można się zapisać i startować w barwach klubu w zawodach jeździeckich.

Kurs jazdy konnej dla dorosłych w Warszawie

Nasz ośrodek mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w mieście Warszawa w dzielnicy Ursynów, przy ulicy Kinetycznej z łatwym dojazdem. Osoby chętne na kurs jazdy konnej dla dorosłych mogą sprawnie dostać się na teren klubu i szkoły. Organizujemy lekcje w dogodnych terminach, dzięki temu uczestnicy spotkań mogą swobodnie ustalać terminarz, aby nauka nie kolidowała z ich obowiązkami czy życiem prywatnym.

Zachęcamy do zapisów nie tylko warszawiaków. Warto zainwestować czas, aby do nas dojeżdżać, gdyż do największych atutów szkoły zalicza się piękne otoczenie. Nauka jazdy konnej dla dorosłych odbywa się na cichym, spokojnym terenie w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni parku narodowego. Kursy dla dorosłych, które proponujemy zainteresowanym, przyciągają miłośników koni, ale cieszą się również powodzeniem wśród osób poszukujących nowej formy aktywności na świeżym powietrzu. Jesteś w tej grupie? Kto wie, może dzięki lekcjom odkryjesz swoją nową pasję?

Lekcje jazdy konnej dla dorosłych pod okiem trenera

Pełnoletni, podobnie jak dzieci czy młodzież, mogą jeździć rekreacyjnie albo sportowo. Między innymi, oferujemy im rozwiązania takie jak nauka jazdy konnej dla początkujących. Niezależnie od wieku zawsze dobra pora na to, aby rozpocząć przygodę z jeździectwem. Na placu możemy spotykać się indywidualnie z danym uczestnikiem albo umawiać się na wyjazdy grupowe. Nasza szkoła przygotowuje też kursy dla dorosłych przed egzaminami na odznaki jeździeckie. Nauka będzie opierać się na zaawansowanych treningach z trenerami jeździectwa.

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz i wymagasz lekcji na lonży, czy Twoje umiejętności pozwalają na samodzielną jazdę konną. Niezależnie od tego, czy chcesz umówić się na kurs dla dorosłych, którzy nie mieli kontaktu z koniem, czy chcą go odświeżyć po latach niejeżdżenia, z pewnością ustalimy wspólnie najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do szkoły, gdzie nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do cieszenia się jeździectwem.

Dlaczego warto zapisać się na kurs jazdy konnej?

Nie wszyscy mają możliwość nauczyć się jeździć w dzieciństwie. Na szczęście dziś o wiele łatwiej spełniać swoje marzenia, bo odpowiednie kursy oferują wykwalifikowani trenerzy. Jeżeli podejmiesz naukę w naszej szkole, znajdziesz się pod opieką trenera z wieloletnim stażem pracy z końmi. Zdobył liczne nagrody oraz wyróżnienia, a przede wszystkim wiedzę o tym, jak nawiązać więź ze zwierzęciem. Gorąco zachęcamy do zapisów na lekcje jazdy konnej dla dorosłych! Czekamy na chętnych pod Warszawą!

 

Kontakt do Trenera: +48 730310910