Marzeniem Twojej córki bądź syna jest jeździectwo? Prowadzimy profesjonalne lekcje jazdy konnej dla dzieci, a nauka odbywa się w niedalekim sąsiedztwie stolicy. Zdecyduj się na zapisanie potomka na kurs, a będzie zachwycony panującą w szkole atmosferą. Mamy duży plac do ćwiczeń, a także odpowiednio dostosowaną halę, gdzie prowadzimy zajęcia przy niesprzyjającej aurze. Bardziej zaawansowanym proponujemy możliwość szkolenia umiejętności w sekcji sportowej. Zapraszamy do kontaktu!

Nauka jazdy konnej dzieci pod okiem trenera

Zachęcamy do zapoznania się z naszym ośrodkiem, jeżeli pragniesz spełnić marzenie swojej latorośli. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem jeździeckim, ponadto nasi instruktorzy z łatwością nawiązują kontakt z maluchami. Nauka jazdy konnej dzieci oraz młodzieży to nasza specjalność. Jeden z trenerów prowadzących lekcje w szkole zajmuje się jeździectwem od 9. roku życia. Wdrażane przez niego techniki to efekt wieloletniej współpracy z uznanymi specjalistami w tej dziedzinie. Prócz tego ma na koncie kursy u międzynarodowych fachowców.

Doświadczenie oraz przyjazne, pełne empatii podejście do podopiecznych sprawia, że nauka konna dla dzieci cieszy się dużym powodzeniem. Niezmiernie nas cieszy, że do naszej szkoły jeździeckiej zapisują się kolejne osoby. Przykładamy starań, aby lekcje były ciekawe, a uczestnicy wynosili z nich jak najwięcej. W trakcie kursów zapoznajemy ich z wszystkimi rodzajami chodu, sprzętem oraz zasadami bezpieczeństwa podczas spotkań z koniem.

Kurs jazdy konnej dla dzieci w Warszawie

Nasz ośrodek mieści się w Warszawie przy ulicy Kinetycznej, w dzielnicy Ursynów, w pobliżu lotniska Chopina. Dogodne położenie ułatwia dojazd z dowolnego miejsca Warszawy. Na udział w lekcjach decydują się chętni z Warszawy, a także z pobliskich miejscowości. Na czas nauki oddajemy do ich dyspozycji profesjonalny plac jeździecki z kwarcowym podłożem, po którym można jeździć również po zmroku. Kurs jazdy konnej dla dzieci odbywa się na oświetlonym terenie, w pięknym otoczeniu. Przy okazji wizyty w szkole można skorzystać z kawałka natury w mieście Warszawa.

Profesjonalna nauka jazdy konnej dla dzieci

Kiedy podejmiesz decyzję o zapisaniu swojej córki albo syna na zajęcia, to będzie strzał w dziesiątkę! Dysponujemy wszystkim, co potrzebne, aby móc oferować zainteresowanym lekcje na wysokim poziomie. Nauka jazdy konnej dla dzieci w naszej szkole będzie opierać się na technikach wdrażanych przez trenera z dużymi kompetencjami. Maluch czy nastolatek będzie miał szansę przyswoić kolejne typy chodu pod opieką doświadczonego instruktora. Jeżeli w trakcie kursu okaże się, że rozwinie w sobie nową pasję, może przejść do sekcji sportowej.

W naszej szkole dzieci mogą jeździć rekreacyjnie albo w sposób bardziej zaawansowany. Doskonaliliśmy umiejętności wielu młodych miłośników jazdy konnej, którzy finalnie zaczęli szkolić się pod kątem udziału w konkursach. Poza kursami dla początkujących proponujemy zainteresowanym treningi sportowe o różnych poziomach trudności. Są dostępne po przejściu jazdy z trenerem – kandydat na zawodnika musi zostać zakwalifikowany do nauki w tej sekcji.

Wybierz naszą szkołę jazdy konnej dla dzieci!

Jeśli Twój potomek marzy o koniach, lubi te zwierzęta i chce nauczyć się na nich jeździć, warto wybrać odpowiedni ośrodek do nauki. Zachęcamy do wzięcia pod uwagę naszej oferty. Prowadzona przez nas szkoła jazdy konnej dla dzieci wyróżnia się licznymi zaletami. Poza atrakcyjną lokalizacją kursów do największych atutów należy wykwalifikowana kadra. Lekcje odbywają się pod okiem trenerów zajmujących się jeździectwem od lat. Serdecznie zapraszamy do zapisywania maluchów oraz młodzieży na nasze szkolenia!

 

 

Kontakt do Trenera: +48 730310910