Klub prowadzi treningi sportowe na wszystkich poziomach wyszkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia obejmują przygotowanie skokowe od podstaw i pracę ujeżdżeniową. Za całokształt wyszkolenia jeźdźców i koni odpowiada Robert Kowalczyk – Instruktor Sportu PZJ. Wychowankowie Roberta Kowalczyka odnoszą wspaniałe sukcesy sportowe startując w barwach klubowych a także reprezentując kraj w zawodach międzynarodowych. Członkowie Klubu mają możliwość przygotowania się do egzaminów na Brązową i Srebrną Odznakę Jeździecką.

Klub zapewnia możliwość uczestniczenia w zawodach skokowych regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu. Klub oferuje również udział w zgrupowaniach sportowych dwa razy w roku, w okresie ferii zimowych oraz w wakacje.

Kwalifikacja zawodnika do Sekcji Sportowej odbywa się na podstawie jazdy kwalifikacyjnej po wcześniejszym umówieniu terminu z Trenerem. Koszt jazdy kwalifikacyjnej to 150 złotych.

Koszt członkostwa w Sekcji Sportowej uzależniony jest od intensywności treningów oraz planów zawodnika, które są indywidualnie ustalane z Trenerem.

Kontakt do Trenera: +48 730 310 910